Діти з Рахівщини тиждень відпочивали у Сегеді

З 9-го по 16-те липня група дітей у супроводі депутатів Гейніша Василя та Андрійчука Владислава відпочивали у Сегеді.  Така поїздка відбувається вже другий рік поспіль у рамках міжнародної співпраці між містами-побратимами. Кожен день в Угорщині був цікаво спланований і на дітей чекала насичена програма.

Повідомляє сайт Рахів Сьогодні з посиланням на Рахівську міську раду.

Протягом тижня рахів’яни побували у парку атракціонів та в зоопарку. Цілих два дні провели у величезному аквапарку з різноманітними гірками. Не менш цікавою була екскурсія на завод Мерседес у Кечкеметі. Діти побачили весь вражаючий процес виробництва найновіших автомобілів Мерседес із самого початку до завершальної стадії. Також побували у міському планетарії, де відбувалося лазерне шоу. У Мако всі дітки мали змогу покататися верхи на конях та на спеціальному екскурсійному кінному візку. Пізнавальною була екскурсія до місцевих майстрів, які власноруч виготовляють різні вироби з очерету. Побували юні туристи й на місці, де в Тису вливається одна з найбільших річок Трансільванії – річка Марош. Саме тут  депутати міста Сегеда пригощали рахів’ян різноманітними рибними стравами.

Окрім розваг відбулась і офіційна зустріч депутатів та першого заступника мера Сегеда, на якій обговорили питання майбутньої співпраці міст-побратимів на наступний період.

Джерело: Рахів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)