Майбутні першокласники Рахівського району отримали у подарунок шкільне приладдя

День Знань наближається, батьки та учні, а особливо майбутні першокласники, готуються до 1 вересня. За ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки майбутні першокласники Рахівського району отримали шкільне приладдя – ранці з необхідним для навчання речами: папками для трудового навчання, олівці, зошити для письма й математики, альбоми для малювання.

Повідомляє сайт Рахів Сьогодні з посиланням на Рахівську міську раду.

В рюкзачку є пенал, олівці, зошити, ручки, лінійка, пластилін та інше. Батьки, звичайно, що дуже задоволені, адже підготувати дитину до школи  витратно.

Вручали шкільні речі  майбутнім школярам за участі керівництва загальноосвітніх шкіл, класних керівників громадські активісти Світлана Попадич, Вікторія Митрюк, Лариса Дан, Світлана Кус, Ганна Шемота, Онуфрій Капчук, Ігор Іванків, Юрій Суховія, Леся Врбата, депутати  районної ради Василь Медвідь і Михайло Фірка. Отримали приладдя першокласники у селах Розтоки, Видричка, Богдан, Біла Церква,  Верхнє Водяне, Водиця, Середнє Водяне Чорна Тиса, Лазещина, Луги Луг, Росішка, Косівська Поляна, Ділове, Костилівка, Білин, Кваси, селищах Кобилецька Поляна, Ясіня, Великий Бичків та місті Рахів.  Перед врученням активісти та районні депутати від імені Василя Петьовки вітали майбутніх першокласників та їхніх батьків з прийдешнім днем Знань та побажали  дітлахам успіхів у навчанні та відмінних оцінок.

Батьки, вчителі та керівники загальноосвітніх навчальних закладів висловили  вдячність  за благодійну справу та турботу про підростаюче покоління. Та найголовніше, що діти, для яких власне і організували акцію, були просто в захваті від одержаних ранців.

Джерело: Рахів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)