Міжнародний день кооперації відзначили в Іршавському районі

4 липня відбулися збори з нагоди 95-ї річниці Міжнародного дня кооперації.  На урочистій частині були присутні керівники району та міста, ветерани та працівники споживчої кооперації району. Розпочали захід хвилиною мовчання вшанування пам’яті працівників кооперації, яких вже нема серед нас. Після священики відслужили молебень за щасливе майбутнє жителів району.

Повідомляє сайт Іршава Сьогодні з посиланням на Іршавську районну раду.

Голова районної ради Віктор Симканинець від себе особисто та від імені депутатського корпусу щиро подякував усім кооператорам за сумлінну працю, високий професіоналізм, самоорганізацію, активну життєву позицію. Наголосив на важливості ролі кооперації у соціально-економічному та культурному розвитку району. Побажав здоров’я, наснаги, сил, вдячності й поваги від оточуючих, Божої благодаті.

Голова правління Іршавської райспоживспілки Сергій Лупак розповів історію створення перших споживчих товариств в районі, труднощі на шляху становлення кооперації. Привітав присутніх  зі святом, подякував всім, хто доклав максимум зусиль для вдалого існування споживчих товариств, побажав присутнім успіхів у запланованому. Зі словами вітань виступив також ветеран кооперації Василь Коцан.

У ході зібрання кращих працівників кооперативного руху було нагороджено грамотами, подяками, грошовими винагородами та подарунками.

Джерело: Іршава Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)