Незабаром мешканці Свалявщини їздитимуть відремонтованою дорогою

Йдеться про дорогу загального користування місцевого значення „Свалява – Довге – Липча”, ремонт якої у межах свалявського району, згідно з розробленої проектно- кошторисної документації, вартуватиме обласному бюджету 16 мільйонів гривень.

Повідомляє сайт Свалява Сьогодні з посиланням на Свалявську РДА.

До слова, кошти на виготовлення пакета документів, необхідного для розрахунку вартості ремонтних робіт, до райдержадміністраці на пропозицію голови Свалявської РДА Олександра Дідовича скерували очільники Дусинської, Керецьківської, Стройненської сільських рад Роман Годя, Михайло Маровді, Іван Станкович. – Свалявщина – туристичний регіон, але по поганих дорогах турист ані вітчизняний, ані закордонний їздити не захоче і нині саме ви, не очікуючи інвестицій з головної скарбниці району, довели: починати треба з себе. В облраді хотіли побачити, наскільки ви співпереживаєте за долю інфраструктури очолюваних територіальних громад і ви продемонстрували – готові до конкретних дій, спрямованих на благо комфорту не лише своїх краян, а й туристично-економічного розвитку країни в цілому. Як результат – підписаний договір між Свалявською РДА та Закарпатським ВКП „Укрдіпродор” і шіснадцятимільйонна інвестиція, що буде реалізована на Свалявщині найближчим часом. Переконаний, що цей вчинок стане не останнім добрим прикладом об’єднання зусиль заради добробуту рідного краю, – мовив Олександр Дідович.

В свою чергу, сільські голови одностайно запевнили – позитивної динаміки у вирішенні дорожних проблем на Свалявщині не в останню чергу вдалося досягти завдяки ефективному лобіюванню інтересів курортно-мінерального регіону, взаєморозумінню та тісній співпраці між гілками обласної та районної влади.

Джерело: Свалява Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)