Обговорили стан та перспективи розвитку тваринництва в Рахівському районі

Вчора, 26 липня, голова Рахівської районної ради Василь Дан взяв участь у роботі засідання колегії райдержадміністрації.

Повідомляє сайт Рахів Сьогодні з посиланням на Рахівську районну раду.

На порядку денному розглянули ряд важливих питань, а саме: про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за І півріччя 2017 року; про стан виконання директивних та розпорядчих документів структурними підрозділами райдержадміністрації, установами та організаціями району, виконкомами сільських, селищних та міської рад; про стан та перспективи розвитку тваринництва в районі; про легалізацію виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій району та погашення заборгованості до Державної фіскальної служби єдиного соціального внеску.

В ході засідання по першому питанню порядку денного доповідала в.о. начальника відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Віталія Тафій, яка проінформувала присутніх про кількість пропозицій, заяв і скарг, які надійшли до райдержадміністрації за І півріччя 2017 року, а також зазначила, що більшість звернень було вирішено позитивно, на значну частину надано відповідні роз’яснення в межах компетенції, інші надіслано для розгляду за належністю.

Начальник відділу діловодства, контролю та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Марія Микуляк ознайомила присутніх по другому питанню порядку денного, а Марія Спасюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації виступила з питанням легалізації найманої робочої сили та недопущення виплати заробітної плати «в конвертах», яка є надзвичайно важливою проблемою в районі.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Кобаса проінформувала про стан та перспективи розвитку тваринництва в районі та надала пропозиції щодо можливості розвитку та відродження традиційного господарювання.

По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

Керував роботою колегії голова райдержадміністрації Павло Басараба.

Джерело: Рахів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)