Розвиток туризму в Україні дасть більше робочих місць, ніж промпідприємства

Розвиток туризму в Україні може забезпечити створення більшої кількості робочих місць, ніж забезпечують промпідприємства: кожні 26 туристів «створюють» одне робоче місце.
Повідомляє сайт ЗА КАРПАТАМИ з посиланням на сайт УКРІНФОРМ.
Таку статистику навів екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета в Запоріжжі на Туристичному бізнес-форумі-2017, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Коли я починав працювати в Київській школі економіки, я озвучив отриману під час візиту в ПАР інформацію, про те, що в цій країні 9 туристів «створюють» 1 робоче місце, і попросив експертів прорахувати, яке це співвідношення у нас. Вони прорахували, і я довіряю достовірності отриманих даних: 26 туристів = 1 робоче місце. Тобто в Києві, який зараз відвідує 4 млн туристів на рік, у сфері туризму працює 154 тисячі осіб, а в порівнянному за чисельністю населення із Запоріжжям Львові, де туристів близько 2 млн, – близько 75 тис. осіб. Тоді, як на великих промпідприємствах 10-15 тис. співробітників», – констатував Шеремета.

При цьому він зазначив, що співвідношення кількості туристів і кількості створюваних для їхнього обслуговування в Україні робочих місць на сьогодні таке, в першу чергу тому, що люди не готові платити великі суми за ті послуги, які пропонуються, але може змінитися  «на краще» у разі появи на туристичному ринку по-справжньому цікавих пропозицій, за які мандрівники готові будуть платити великі гроші.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)