Спортсмени-інваліди змагалися за перемогу

У СК “Юність” відбулася першість області до Міжнародного дня інвалідів.

На Закарпатті урочисто відзначили Міжнародний день інвалідів та організували першість області з видів спорту серед спортсменів-інвалідів. Зокрема в ужгородському спорткомплексі “Юність” їх зібрали управління  молоді та спорту Закарпатської ОДА, ЗОЦФКСІ «Інваспорт» та  Закарпатська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів.

У змаганнях виступили 250 спортсменів із Берегівського, Великоберезнянського, Іршавського, Міжгірського, Мукачівського,  Перечинського, Свалявського, Рахівського, Хустського районів та Ужгорода.

Кращими легкоатлетами, котрі вибороли перші місця в усіх трьох дисциплінах (біг 30 м, метання м’яча, стрибок у довжину), стали Владислав Федорко  (Іршава), Анастасія Рябець  (Перечин), Наталія Дем’ян (Рахів), Анжела Варга  (Домбоки),  Денис Форкош (Домбоки).

Серед настільних тенісистів перемогу святкували багаторазові переможці обласних змагань Вікторія Надь  (Берегово),  Олександр Сухан (Мукачево),  Іштван Кота (Берегово),  Микола Ляхов (Ужгород), Вікторія Калинич  (Ужгород).

Команда Ужгорода (учні міської спеціальної школи-інтернату) стали першими у волейболі, а “срібло” завоювали вихованці Хустської школи-інтернату.

Як зазначили в ОДЮСШІ, найзапекліша боротьба тривала у футболістів. Спортсмени з вадами слуху змагалися у двох вікових групах. Молодша група: І місце – Ужгород /школа-інтернат/, ІІ – Хуст /школа-інтернат/. Старша вікова група: І – «Говерла» Ужгород,  другими стали гості з Хмельницького й третім – «Мерседес» Ужгород.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками, учасники отримали  подарунки та грошові винагороди, за що особлива подяка меценатам, повідомив Володимир Тарасюк.

Джерело: uzhgorod.net.ua