Церковних крадіїв зі Свалявщини відпустили додому

Схоже на те, що судова реформа, яку проводила влада у нашій державі, дала серйозну тріщину. Посудіть самі: у відставку пішло чимало нормальних професіоналів, котрі могли ще плідно працювати. Натомість тих, кого варто було відправити за двері Правосуддя, чомусь не зачепили.

Повідомляє сайт СВАЛЯВА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт SVALIAVA NEWS.

Викликають досить серйозний резонанс і ті служителі Феміди, які приймають досить дивні рішення. Хоча є й такі, що просто не витримують критики. Скажімо, суддя Віталій Чопик, який відпустив під заставу винуватця, що скоїв смертельну аварію на Тячівщині й втік з місця пригоди. Менеджер у мантії навіть відверто розповів журналістам, що якщо підозрюваний відшкодує збитки родичам, то він матиме умовний термін покарання. І начхати, вибачте на те. Що існує його величність Закон. Варто подивитися у декларацію цього трудяги в мантії й тоді стає зрозуміло, чому він приймає такі дивні рішення, що не витримують критики. Але про це у наступних наших публікаціях.

У засобах масової інформації були матеріали про те, що на Закарпатті завелися церковні злодії, які цинічно проникали у приміщення храмів і викрадали звідти найцінніші (у духовному плані) речі: Чаші для Причастя, Хрести, Дароносиці і т.д. Від набігу візитерів постраждало чимало культових споруд  різних конфесій. Після звернення духовенства та церковних діячів у правоохоронні органи із заявами про крадіжку, працівники кримінальної поліції розробили план щодо виявлення та затримання крадіїв. Як стало відомо нашому виданню, до цього було залучено кілька десятків оперативників, адже від нічних візитів нехристів постраждало кілька десятків церков. До честі поліцейських вони справді спрацювали професійно: встановили особи зухвальців, взяли їх, як кажуть, під ковпак і накрили на гарячому в Сваляві. Затримали з речовими доказами. З деяких конфіденційних джерел стало відомо, що затримані є окультистами, котрі люто ненавидять християнство. У розмові з працівниками поліції вони зізналися, що якби їх не затримали, то вони і далі не тільки «гастролювали», але й палили б храми.

У Сваляві, де відбулося їх затримання, Феміда повинна була визначити міру запобіжного заходу. Оскільки трьом підозрюваним вже довели понад десяток цинічних злочинів, то серійним крадіям варто було дати тримання під вартою. Справу повинна була розглянути суддя Жиганська, але вона чомусь перенесла її на наступний день у післяобідню пору. Наступного ранку ця служитель Феміди пішла у відпустку, а справу розглянула суддя Олена Тхір. Важко сказати, якими моральними рамками керувалася ця пані, однак вона кримінальне тріо випустила під… домашній арешт. Залишається лише здогадуватися, чому саме так поступила свалявська суддя.
Наразі у працівників кримінальної поліції немає впевненості, що згадані церковні злодії чесно сидітимуть удома й не подадуться скоювати нові аналогічні проступки.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми