Україна навіть після Brexit залишається серед пріоритетів ЄС

Президент відвідав Брюссель, повідомляє ЗА КАРПАТАМИ.

Позиція України щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації знаходить повне розуміння з боку європейських партнерів, заявив президент України Петро Порошенко.

“Упевнений в тому, що сьогодні ця позиція, і можу вам це повідомити, адже я повернувся тільки сьогодні в 4 ранку з Брюсселя, що вона знаходить повне розуміння з боку наших європейських партнерів”, – заявив президент в ході урочистого засідання у Верховній Раді по нагоди 20-річчя прийняття Конституції України.

Президент зазначив, що Україна залишається серед пріоритетів Євросоюзу.

“Дуже важливо, що в Брюсселі ці зустрічі відбуваються після Brexit. Україна єдина країна, яка сьогодні має таку увагу в ЄС, перша країна, з якою керівники ЄС зустрілися після Brexit для того, щоб обговорити подальший прогрес і розвиток подальших питань” – сказав він .

Порошенко додав, що крім питань деокупації Донбасу в порядку денному ЄС залишається питання повернення анексованого Криму.

Крім того, Порошенко спростував чутки про нібито плановане на 4 липня прийнятті змін до Конституції в частині виборів на Донбасі.