В Іршаві розглянули права дитини

21 лютого, під керівництвом заступника голова райдержадміністрації Івана Мошколи відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Іршавській РДА. Про це пише ІРШАВА СЬОГОДНІ з посиланням на Іршавську РДА.
На порядок денний засідання було винесено ряд питання. Зокрема,  доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав – розглянули чотири справи, стан виконання батьківських обов’язків, встановлення графіку побачень з дітьми, надання дозволу на здійснення правочину стосовно нерухомого майна громадянам, про затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт і дітей, позбавлених  батьківського піклування.
Всі питання порядку денного були, попередньо, вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадмінітсрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.
З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо. За підсумками засідання комісії  прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.