В Іршавській школі учні вивчали правила дорожнього руху разом з поліцейськими

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху поліцейські Іршавського відділення поліції відвідали учнів перших класів місцевої школи та розповіли їм про особливості поведінки на дорозі.

Повідомляє сайт Іршава Сьогодні.

Поліцейські розповіли дітям Іршавської школи №1 про необхідність дотримання Правил дорожнього руху, нехтування якими призводить до трагічних наслідків. Правоохоронці навели конкретні приклади, де діти ставали учасниками дорожнього-транспортних пригод. Особливо було акцентовано увагу на роль велосипедистів у організації дорожнього руху. З цього приводу у дітей були запитання до поліцейських, які повідомили, що краще на велосипеді кататись на спеціального відведених майданчиках, стадіонах, парках, велосипедних доріжках та вдома на подвір’ї.

Далі поліцейські розповіли про світлофор,  про правила переходу на зебрі, де саме безпечно переходити дорогу в Іршаві.  Правоохоронці рекомендували дятям прикріпляти на свої шкільні ранці чи одяг наліпки або браслети, які відбивають світло фар чи ліхтарів. Працівники поліції пояснили, що це забезпечить їхню видимість на дорозі і мінімізує ризик, що маленький пішохід залишиться не поміченим.

Після цього діти продемонстрували свої знання Правил дорожнього руху, розповідали про різні ситуації, які з ними та їхніми батьками траплялись на дорозі.

На завершення, поліцейські акцентували увагу малечі, що кожний учасник дорожнього руху повинен на дорозі бути уважним, щоб запобігти біди.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Джерело: Іршава Сьогодні..

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)