В Рахівському районі створять паливний склад

Вчора, 4 липня, при голові РДА Павлу Басарабі відбулася нарада з керівниками держлісгоспів, Карпатського біосферного заповідника, сільськими, селищними, міським головами з питання забезпечення паливними дровами.

Повідомляє сайт Рахів Сьогодні з посиланням на Рахівську РДА.

Рахівський, єдиний негазифікований район Закарпаття, що створює додаткові незручності для його мешканців. Не секрет, що переважна більшість населення Рахівщини опалює свої будинки дровами, тому завжди актуальною проблемою є забезпечення населення паливом. Тому, під час наради обговорили доцільність створення паливних складів, зокрема, для тих кому для обігріву житлових будинків необхідна велика кількість паливних дров.

Створення паливного складу значно спростить процедуру відпуску дров для населення. Але в той же час, ціна на паливо буде вищою, оскільки на паливних складах своя калькуляція ціноутворення. Відтак, запропоновано здійснювати відпуск однієї машини дров через лісгосп, за схемою – машина дров в одне дворогосподарство. А додаткове забезпечення здійснювати на паливному складі – більш заможних жителів району. Пілотний проект буде створено на базі Великобичківського лісгоспу.

Також, очільник району попросив у керівників підприємств якнайшвидше розпочати завезення паливних дров в заклади освіти, культури, охорони здоров’я, одиноким та малозабезпеченим жителям району. Тим більше, що до прикладу, в заклади культури завезення дров вже оплачено.

Керівники держлісгоспів запевнили очільника РДА, що ажіотажу щодо забезпечення паливними дровами населення Рахівщини на сьогодні немає, і в майбутньому не буде.

Джерело: Рахів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)