В Україні з`явиться публічний реєстр неплатників аліментів

Незабаром татам , що ухиляються від сплати аліментів може стати непереливки.

Повідомляє сайт ЗА КАРПАТАМИ з посиланням на сайт ІРТ.

Міністерство юстиції України планує створити на своєму сайті відкритий реєстр таких осіб. Схожий вже існує в Україні – це загальний державний реєстр боржників . На ньому можна перевірити потенційних ділових партнерів, рідних та інших осіб. А от новий реєстр буде орієнтований тільки на злісних неплатників аліментів.

Віталій Коноз заст. начальника головного територіального Управління юстиції у Полтавській обл.
” В переважній більшості інформація тотожна, але це буде конкретно стосуватись тих нерадивих батьків, які не сплачують кошти на утримання своїх дітей. ”

На Полтавщині понад 3 тисячі боржників. Саме тому в Мінюсті вирішили посилити відповідальність людям, котрі не виплачують допомогу на дитину. В іншому ж випадку такий батько може, наприклад, не виїхати закордон, не відкрити депозит в банку, користування зброєю теж буде заборонено. Ба! Навіть керування автомобілем!

Віталій Коноз Віталій Коноз заст. начальника головного територіального Управління юстиції у Полтавській обл.
” Якщо у боржника відсутнє майно, вони зневажливо ставляться до рішення суду. Відсутнє майно й доходи, відповідно рішення неможливо виконати. Тому мета на сьогоднішній день цих нововведень, саме максимально ускладнити життя боржникам, для того щоб вони думали над тим, що потрібно виконувати рішення суду і відчували свою відповідальність. ”

Поки що цей законопроект знаходиться на доопрацюванні в Мінюсті, далі на нього чекає розгляд у Верховній раді, де слуги народу вирішать підтримати його чи ні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)