Волинь: У 23-му окрузі зафіксовано агітаційну продукцію на електроопорі

Зухвала агітація електорату напередодні виборів.

На Волині кандидат у народні депутати у 23-му виборчому окрузі від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Булапорушив порядок розміщення друкованих агітаційних матеріалів, розмістивши агітаційні листівки на електроопорі у Маневицькому районі. Відповідний факт зафіксували спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА 23 червня, пише сайт Електорат.

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА 23 червня зафіксував у с. Копилля на вул. Радянській агітаційну листівку із зображенням кандидата у народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Були. Листівка була прикріплена до електроопори. На листівці міститься інформація про замовника, установу, що здійснила друк, тираж та відповідальну за друк особу.

Lustivka na elektroopori

Відповідно до ч. 8 ст. 69 Закону України «Про вибори народних депутатів України» місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування не пізніш як за сто днів до дня виборів відводять місця у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації з додержанням принципу рівних умов.

Згідно з рішенням Копиллівської сільської ради від 19 травня 2016 р. № 21 для розміщення агітації в населеному пункті відведено стенд біля адміністративного будинку на вул. Радянській та інформаційний стенд «Проміжні вибори – 2016», що знаходиться  у адміністративному будинку на першому поверсі. Використання інших місць для розміщення друкованої агітаційної продукції не передбачено.

Rishennja Kopyllivskoi silskoi rady

Представники Громадянської мережі ОПОРА взяли коментар з цього приводу в кандидати у народні депутати України по 23-му виборчому округу Сергія Були.

«Я про це нічого не знаю. Добре, що ви мені сказали. Ми не використовуємо на стовпах такої агітації. Якщо дійсно таке було, то я зараз передзвоню керівнику штабу. Можливо, це агітатор проявив ініціативу власну, про яку я не знаю», – зазначив у телефонному коментарі Сергій Була.