Ювілейний концерт «10 років творчості» відбувся у Рахові

З ювілейним концертом «10 років творчості» до Рахова завітала заслужена артистка України, солістка Київського національного академічного театру оперети Галина Грегорчак.

Повідомляє сайт Рахів Сьогодні з посиланням на Рахівську міську раду.

За підтримки Рахівської міської ради та народного депутата України Василя Васильовича Петьовки, рахівчани та гості міста зібралися у великій залі РДА для того, щоб послухати надзвичайний голос артистки.

Почала свій виступ Галина з арії Клеопатри з опери “Юлій Цезар”.

Цікавим фактом є те, що артистка є уродженкою Рахова і, звичайно, на її виступ зібралися всі рідні та знайомі, які із захватом та гордістю вітали краянку.

Приїхала Галина разом із чоловіком Володимиром Одринським, який також є артистом театру оперети. Сімейна пара виступала як окремо, так і разом. Глядачі мали змогу спостерігати справжню виставу талановитих акторів.

Не тільки голосом артистки захоплювались слухачі, а ще й чудовою грою на фортепіано молодої і надзвичайно талановитої виконавиці, лауреата міжнародних конкурсів Анни Поліщук, яка акомпонувала весь концерт.

На завершення Галина Грегорчак була надзвичайно вдячна присутнім, які протягом всього концерту дарували квіти та гучні оплески.

Джерело: Рахів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)