Як відбувається ремонт житлового фонду міста

Житловий фонд міста налічує десятки багатоквартирних будинків. Поступово міськрадою виконуються роботи спрямовані на покращення їхнього стану.

Повідомляє сайт ІРШАВА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Іршавської міської ради.

Практично найбільшою проблемою кожного з будинків є стара покрівля. Дахи тут одного віку з будівлею і з часу вводу в експлуатацію жодного разу не бачили капітального ремонту, хіба що локальні ремонти підручними способами.
Вже з 2011 року ситуація в Іршаві змінилася.

Ряд багатоквартирних житлових будинків було включено до програми соціально-економічного розвитку міста та спрямовано відповідне фінансування з міського бюджету.
Як неодноразово було відзначено, депутатським корпусом подібні рішення приймалися в дискусії та неоднозначно, оскільки депутати наголошували на тому, що кожна квартира – це приватна власність громадян і, відповідно, утримання будинків – це справа рук самих жителів.
Проте, врешті-решт рішення про проведення першочергових робіт все ж приймалися і станом на сьогодні в місті продовжуються передбачені Програмою соціально-економічного розвитку Іршави на 2017 рік, роботи по оновленню дахів на міських висотках. Увага зосереджена на плоских покрівлях.
Підрядна організація працює над облаштуванням евроруберойдного покриття на будинку №27 по вулиці Шкільній. Напередодні виконано аналогічні роботи 30-го будинку. Тільки у минулому році протягом весняно-літнього періоду було виконано поточний ремонт м’яких покрівель на 9-ти будинках.
На тепер лишаються два багатоквартирні будинки з плоскими дахами, які потребують оновлення. Ці роботи будуть здійснюватися при найпершій можливості.

Джерело: ІРШАВА СЬОГОДНІ