Закарпаття опинилося на останній сходинці всеукраїнського рейтингу

Закарпаття посіло останню сходинку у рейтингу “Сільське господарство”. За даними проекту Асоціації регіональних аналітичних центрів, область посіла 24 сходинку.

Аналіз розвитку сільського господарства області свідчить, що за останні 5 років низька врожайність деяких сільськогосподарських культур привела до зниження їх середньорічного виробництва. Залишається низькою ефективність виробництва сільськогосподарської продукції в суспільному секторі в порівнянні з індивідуальним. Скорочується і виробництво тваринницької продукції.

Проблема підвищення врожайності сільськогосподарських культур і продуктивності тваринництва надзвичайно актуальна в контексті забезпечення продуктами живлення не тільки місцевого населення, але і великого контингенту відпочиваючих.

На другому місці в рейтингу опинилася мальовнича Тернопільщина, яка втерла носа не лише Закарпаттю, а й більшості регіонів.

Здається, закарпатським чиновникам та фермерам пора переймати досвід колег із інших областей. Наприклад, у тієї ж Тернопільщини.